top of page

ועד מנהל

גיא בן-גד
פרופיל גיא דצמבר 2017.jpg

יזם, במאי רב תחומי, יוצר תוכן ומומחה שיווק.
סטוריטלר שביום יום עובד עם חברות מהגדולות במשק
ובשביל הנשמה, מקדם פרוייקטים חברתיים במגוון תחומים.

את הקסם של הווקהתקווה גיליתי בעקבות חבר יקר שמשך אותי ״רק לראות הופעה״
מאז אותה הופעה בשנת 2015, התחברתי לעשייה וכיום יש לי זכות גדולה מאד לכהן כיושב ראש הועד המנהל של העמותה.

פרופ׳ מיכאל וולפה
מיכאל וולפה קרדיט יונתן דרור 3.jpg

מוזיקאי יוצר ואיש חינוך,  חבר קיבוץ שדה בוקר.

למד קומפוזיציה באקדמיה למוזיקה ולמחול בירושלים ובאוניברסיטת קיימברידג' בבריטניה. השלים עבודת דוקטורט על הסימפוניה הבריטית במחצית השנייה של המאה העשרים במחלקה למוזיקולוגיה באוניברסיטה העברית בירושלים. בשנת 2014 השלים עשר שנים בהן כיהן כראש החוג לקומפוזיציה וניצוח באקדמיה בירושלים. מלמד במספר בתי ספר ומוסדות חינוך בירושלים וברמת הנגב.

זוכה פרס אקו"ם על מפעל חיים בשנת 2009 ובפרס רוזנבלום לאמנויות הבמה של עיריית תל-אביב בשנת 2010 עבור מכלול עבודתו כמפיק אמנותי וכיוצר. בשנת 2014 זכה בפעם השנייה בפרס ראש הממשלה לקומפוזיטורים.

בשנים 2015-2016 כיהן וולפה כמנצח ראשי ומנהל אמנותי של התזמורת האנדלוסית הישראלית אשדוד.

כיום הוא ממשיך להוביל במרץ את פסטיבל "צלילים במדבר", בשדה בוקר, המוקדש למוזיקה ישראלית על כל גווניה וסגנונותיה, ואף מנהל אמנותית את פסטיבל "פסנתרים" בתיאטרון ירושלים, אשר הוקם ביוזמתו לפני שש שנים.  בחודש דצמבר 2018 הוענק לו פרס שרת התרבות על שם יצחק נבון עבור תרומתו לטיפוח התרבות היהודית והישראלית.

אני מכיר את פעילותה הייחודית של ווקה תקווה בזכות קשריו עם בן יפת, אשר היה תלמידי באקדמיה למוזיקה בירושלים. 

עבודתו של בן יפת בהקשר האמנותי, הקהילתי, על כל המשמעויות המיוחדות של חזונו, נגעו לליבי, והוא שמח על ההזמנה להצטרף ולסייע למפעל התרבותי החשוב. 

אורן רוגובין
Oren R1.jpg

בעל תואר ראשון בארכיטקטורה, האקדמיה לאומנויות בצלאל, ירושלים

קצין שליטה בחיל האוויר.

חבר מייסד בארגון “זה-זה”: "אומנות העשייה החברתית" ארגון מבוסס קהילה של צעירים שמייצרים פרויקטים בעלי אימפקט ובבסיסם מודל עסק-חברתי.

 

מפיק קולנוע, מיוצרי הסרט "מוטלים בספק" - הסיפור שם זרקור על חבורת ילדים בפריפריה שלא מאמינים בעצמם - כי אף אחד לא האמין בהם מעולם. 

מאותה סיבה גם התייצבתי לקריאת חן קראוס ליוזמת "ווקה תקווה" - לאפשר לנוער ביטוי אישי דרך מוסיקה: שירה, הקשבה וכל מה שביניהם. 

עדי אלטשולר

אשת חינוך מנהיגה ויזמת חברתית עתירת הישגים. מייסדת תנועת "כנפיים של קרמבו", תנועת הנוער הראשונה והיחידה בישראל לצעירים עם ובלי צרכים מיוחדים.

מייסדת מיזם "זיכרון בסלון" התכנסות אלטרנטיבית בערב יום הזיכרון לשואה ולגבורה.

כיום, מייסדת ומנכ"לית "אינקלו - מיוחד לכולם", עמותה המקדמת את גישת החינוך המכיל בישראל בבתי ספר ציבוריים. בבתי ספר מכילים ילמדו ילדים עם ובלי צרכים מיוחדים, ללא נפרדות, וכך, דרך חינוך אישי יתאפשר חינוך מיוחד לכולם.

בספטמבר 2018 נפתחו חמשת בתי הספר המכילים הראשונים של ישראל.

 

במהלך השנים קיבלה עדי פרסי הוקרה רבים, ביניהם: אות תמרי, פרס רפפורט על יוזמה מחוללת שינוי, עיטור האור עבור עשייתה למען ניצולי שואה, נבחרה על ידי מגזין Time היוקרתי לאחת מששת מנהיגי הדור הבא בעולם, וכן נבחרה לנאום באו"ם על יזמות חברתית ככלי לצמיחה במדינות מתפתחות.

זכיתי להדליק משואה בטקס יום העצמאות האלטרנטיבי בירושלים בשנת 2015, שם הופיעו הווקה תקווה ושמעתי אותם לראשונה עם השיר "אם ננעלו". 
לבי ננעל עם הצליל הראשון וידעתי שלאן שילכו אני אחריהם כי יש להם כח וקסם שנדיר למצוא. 
מאז אני איתם, מגיעה לחזרות, להופעות, אני בועד המנהל וכל מה שאפשר. כל אירוע שאני עושה הם מופיעים בו. 
הם הדבר האמיתי.

תמונה עדי אלטשולר רזולוציה גבוהה.jpg
מיה גריל

יזמת חברתית, אשת שיווק ומוצר. חיה ונושמת את עולם הדיגיטל והחדשנות. השאיפה והתשוקה שלי היא להשתמש בכלים טכנולוגיים ורעיונות חדשניים כדי ליצור השפעה רחבה על החברה שבה אנחנו חיים.

מנהלת פרויקטים, מלווה ארגונים בתהליכים אסטרטגיים, מתנדבת סדרתית, מייסדת שותפה וחברת הועד המנהל של יוזמת זיכרון בסלון (מיזם המציע לכל איש ואישה לציין את יום הזיכרון לשואה בסלון הבית, בין חברים ומשפחה).  

התחלתי ללוות את הווקה תקווה בצעדים הראשונים שלהם בתהליך הגדילה לעמותה עצמאית ובועטת, ואני שמחה להמשיך ולקחת חלק גם היום בתור חברת הועד המנהל. החיבור בין המוזיקה, התרומה והנתינה לקהילה, המקצועיות והרצון התמידי לדחוף קדימה ועדיין לשמור על המשפחתיות מעורר בי השראה.

Screen Shot 2019-03-05 at 1.37.22 PM.png
bottom of page